سخت افزار رک مونت با CPU زئون Nexcom NSA 7145

  • توضیحات
  • نظرات (0)
  • ماژول های LAN

توضیحات

مهم‌ترین ویژگی‌های سخت افزار رک مونت با CPU زئون Nexcom NSA 7145:

  • پلتفرم کامپیوتر قدرتمند دو یونیت برای کاربردهای مقیاس پذیر شبکه در سطح دیتاسنتر
  • مصرف پایین انرژی
  • پشتیبانی از سی پی یوی اینتل   Dual Xeon® Processor
  • دارای ۱۶ سوکت رم DDR4 2133/ 2400/ 2666 DIMM جهت پشتیبانی از حداکثر ۵۱۲GB ECC & REG SDRAM
  • دارای ۸ اسلات برای ماژول های شبکه (Swappable) – پشتیبانی از کارت‌های شبکه سری NI (Intel® i350-AM4 LAN) controller با سرعت ۱G، کارت‌های NX (Intel® XL710-BM) controller با سرعت ۱۰G، کارت (NV 102F (Intel® XXV710-AM2 با سرعت ۲۵G و کارت NC220Q28M (Intel® MT27708A0-FDCF-CE LAN) controller با سرعت ۱۰۰G
  • قابلیت Bypass در حداکثر چهار جفت پورت اترنت برخی از کارت‌های شبکه (ارتباط فیزیکال نظیر به نظیر پورت ها) جهت جلوگیری از قطعی شبکه در هنگام خاموش شدن احتمالی سوییچ
  • سخت افزار رک مونت با CPU زئون Nexcom NSA 7145 دارای دو اسلات ۲٫۵ اینچی (HDD (Swappable
  • دارای یک سوکت CFast به صورت  on-board
  • پشتیبانی از ماژول LCD جهت نمایش اطلاعات مفید نظیر شماره IP روی پورت‌ها، مدت زمان روشن بودن دستگاه یاUP TIME ، جابجا کردن پورتهای ورودی و یا خروجی، بالانس کردن ترافیک روی پورتها و سایر اطلاعات قابل برنامه ریزی
  • دارای پاور ۷۰۰W وات و یک پاور افزونه CRPS
  • دارای ۳ فن (Swappable)
  • رنج دمای کاری بین  ۰ تا +۴۰ درجه سانتی گراد
  • امکان استفاده از ماژول TPM 1.2/2.0

مشاهده محصولات بیشتر در nexcom

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سخت افزار رک مونت با CPU زئون Nexcom NSA 7145”

NX 140F: ماژول PCIe x8 با 4 پورت فیبرنوری SFP+  10G دارای کنترلر Intel XL710-BM1

NX 142F: ماژول PCIe x8 با 4 پورت فیبرنوری SFP+  10G دارای کنترلر Intel XL710-BM1  با 2 جفت پورت (Bypass (multi mode

NX 142F-LR: ماژول PCIe x8 با 4 پورت فیبرنوری SFP+  10G دارای کنترلر Intel XL710-BM1  با 2 جفت پورت (Bypass (multi mode

NX 120F: ماژول PCIe x8 با 2 پورت فیبرنوری SFP+ 10G دارای کنترلر Intel X710-BM2

NI 140F: ماژول PCIe x8 با 4 پورت فیبرنوری SFP 1G دارای کنترلر Intel i350AM4x1

NI 180F: ماژول PCIe x8 با 8 پورت فیبرنوری SFP 1G دارای کنترلر Intel i350AM4x2

NI 142C: ماژول PCIe x8 با 4 پورت اترنت مسی  1Gدارای کنترلر Intel i350AM4x1  با 2 جفت پورت Bypass

NI 180C: ماژول PCIe x8 با 8 پورت اترنت مسی  1Gدارای کنترلر Intel i350AM4x2

NI 184C: ماژول PCIe x8 با  8 پورت اترنت مسی   1Gدارای کنترلر Intel i350AM4x2  با 4 جفت پورت Bypass

NI 142F: ماژولPCIe x8  با 4 پورت فیبرنوری SFP 1G دارای کنترلر Intel      i350AM4x1  با 2 جفت پورت Bypass

NI 121F: ماژولPCIe x8  با 2 پورت فیبر نوری  SFP 1Gدارای کنترلر Intel i350AM2x1   با 1 جفت پورت Bypass

NI 140C: ماژولPCIe x8  با 4 پورت اترنت مسی دارای کنترلر Intel i350AM4x1

NV 120F: ماژولPCIe x8  با 2 پورت فیبر نوری SFP 25G دارای کنترلر Intel XXV710-AM2

NC220Q28M: ماژولPCIe x8  با 2 پورت فیبر نوری  SFP 100Gدارای کنترلر Intel MT27708A0-FDCF-CE